دوره آموزشی

بهترین مشاور سئو از دیدگاه های کانتنت (۴تای حرفه‌ای)

هر مدیر وب‌سایتی حتماً تجربه را دارد که از یک جایی به بعد نمی‌داند برای سئو سایتش چکاری بکند و در کوچه‌پس‌کوچه‌های سئو سردرگم می‌شود! اینجاست که اهمیت داشتن مشاور سئو به چشم می‌آید. در این مقاله می‌خواهیم با امین هاشمی، مهران منصوری فر، عماد چابک و بابک بنیادی به عنوان بهترین مشاورهای سئو ایران آشنا شویم.

تفاوت شرکت سئو و مشاور سئو

شرکت سئو برای تحویل کل پروژه سئو سایت شما وارد عمل می‌شود؛ اما مشاوره سئو به شما مسیر می‌دهد و اقدامات بر عهده خودتان است.

چرا به مشاوره سئو نیاز داریم؟

مشاور سئو چراغ راهی برای ادامه روند سئو سایت‌تان است. در هر مرحله‌ای از سئو برای سایت‌تان باشید، او با بررسی‌هایی که می‌کند با تدوین پلن سئوی سایت‌تان به شما می‌گوید قدم بعدی چیست.

کی مشاوره سئو بگیریم؟

اگر آموزش دیده‌اید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید؛ اگر سئو سایت‌تان را پیش برده‌اید و نیاز دارید یک شوک به سایت وارد کنید و از درجازدن رهایش کنید و یا اگر سایت‌تان به مشکلات فنی، محتوایی یا سئویی خورده و نمی‌دانید چطور حلش کنید، اینجاست که مشاوره سئو به کمک شما می‌آید.

در ادامه با بهترین مشاوران سئو ایران آشنا می‌شویم. این مشاوران بر اساس نکات مقاله معیارهای انتخاب یک مشاور سئو به شما معرفی شده‌اند.

۱. امین هاشمی

مشاور امین هاشمی

مجموعه امین هاشمی را در مقاله بهترین شرکت سئو هم معرفی کردیم. او با برندهای مطرحی مثل آقای املاک، دکتر ویز، پیکوتویز و… همکاری داشته است.

امین هاشمی قبل از جلسات مشاوره از شما در مورد سایت، سابقه سئویی، اقدامات قبلی، رقبا و میزان بودجه شما اطلاعاتی می‌خواهد. او برای اینکه در جلسه مشاوره فقط به ارائه راهکار بپردازد و وقت شما تلف نشود تحلیل سایت و رقبا را قبل از جلسه انجام می‌دهد و در جلسه اصلی نکات، مطالب و پلن‌های ریخته شده را به شما می‌گوید.

ساختار جلسات مشاوره سئو امین حول سه موضوع تکنیکال، محتوا و آف پیج می‌چرخد. اگر چه امین می‌گوید جلسات مشاوره بر اساس نیاز شماست و شما مشخص می‌کنید که درمورد چه موضوعی مشاوره انجام شود.

این جلسه در اسکای‌روم یا Google Meet برگزار شده و نیاز به ارائه دسترسی سرچ کنسول دارد. حتماً به صفحه مشاوره در وب‌سایت امین هاشمی سر بزنید و ویدئوهای مربوط به مشاوره را مشاهده کنید.

اگرچه او برای جلسات دوم به بعد به شما تخفیف هم خواهد داد؛ اما قبل از اینکه جلسه مشاوره را تنظیم کنید با تلگرام های کانتنت تماس بگیرید تا برایتان تخفیف بگیریم.

۲. مهران منصوری فر

مشاور مهران منصوری فر

در جلسات مشاوره خصوصی با مهران منصوری فر تحلیل فنی وب‌سایت شما، بررسی مشکلات سئو، بررسی UI و UX سایت، ارائه راهکارهای عملی برای بهبود فروش، ایجاد تقویم محتوایی و ارائه استراتژی محتوا با توجه به بودجه و اهداف کسب‌وکار شما و… انجام شده و به شما بهترین راهکارها ارائه می‌شود.

حداکثر زمان برگزاری جلسات مشاوره منصوری فر ۴۵ دقیقه بوده و در روزهای شنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود. همچنین امکان استفاده بلندمدت از جلسات به‌صورت ۸ ماه و ۱۶ ماه وجود دارد.

۳. عماد چابک

مشاور عماد چابک

عماد چابک سابقه همکاری با وب‌سایت‌های مثل عصر نقره‌ای، صرافی ایکس پی، لویی مودا، شیمن شاپ، پلازا دیجیتال، شیمن شاپ و… را دارد.

اگر سایت نوپایی دارید یا می‌خواهید سئو سایت را خودتان انجام دهید یا تیم سئو دارید ولی می‌خواهید روی آن‌ها نظارت کرده و استراتژی داشته باشید، خدمات مشاوره سئو عماد چابک به شما کمک خواهد.

۴. بابک بنیادی

مشاور بابک بنیادی

بابک بنیادی طی ۱۰ سال فعالیت در حوزه سئو سابقه همکاری با اسنپ، اُکالا، لست سکند، سفرمی، تریپ، زورق و… را دارید. قبل از جلسه مشاوره سئو با بابک، جلسه ۱۵ دقیقه‌ای بریف با بابک بنیادی بوده و در آن از شما سؤالاتی پرسیده شده و بعد از آن برای شما پروپوزال و هزینه ارسال می‌شود. جلسه بریف به هزینه‌ای ندارد.

نکته: طبق بررسی‌های ما امید دندان‌نما، شهرام رهبری و محسن طاووسی خدمات مشاوره خودشان را متوقف کرده‌اند. در مورد مشاور سئو امین اسماعیلی هم باید بگوییم که اسماعیلی خدمات مشاوره‌ای ارائه نمی‌دهد.

سخن آخر

در این مقاله بهترین مشاوران سئو ایران را به شما معرفی کردیم. انتخاب بهترین مشاور سئو بستگی به نیاز و بودجه شما دارد. ما در های کانتنت از مشاوره‌ها و آموزش‌های امین هاشمی خیلی نتیجه گرفته‌ایم. اگر دوست دارید از این مشاوران سئو را یاد بگیرید مقاله بهترین دوره سئو های کانتنت را بخوانید.

5/5 - (1 امتیاز)

کدوم هاست

سایت کدوم هاست مثل پدر با تجربه به فرزندان خود تجربه های استفاده از هاست های مختلف شرکت های ایرانی را منتقل می کند. رسالت کدوم هاست آموزش خرید هاست و دامین به صورت درست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا